Rezerwacja Online
Imie i nazwisko
Termin od
Termin do
E-mail
Telefon
Dodatkowe informacje
created by internetsystem.pl

Nasza oferta

 

Gospodarstwo położone jest na uboczu z dala od ruchu ulicznego w pobliżu lasu i rzeki Raby. Bardzo dobre warunki mikroklimatyczne, cisza, spokój pozwolą zapomnieć o trudach dnia codziennego.

 

U nas wypoczniesz w ciszy wśród śpiewu ptaków podziwiając piękno krajobrazu z dala od zatłoczonych kurortów. Możesz wypoczywać aktywnie pieszo lub rowerem poznawać uroki Beskidu Wyspowego,korzystać z kąpieli w rzece Rabie lub Mszance.

 

Dla dzieci bezpieczne miejsce do zabawy w ogrodzie, plac zabaw.

 

Proponujemy odpoczynek w kameralnym gronie ilość miejsc dla 11 osób. Pokoje gościnne znajdują się na dwóch kondygnacjach. Do dyspozycji gości oddajemy 5 pokoji 2 -osobowych i jeden pokój 1-osobowy, pięć z nich jest z balkonami. Na dwa pokoje 2-osobowe jest jedna łazienka. Pokoje wyposażone są w nowe drewniane meble-wygodne łóżka, stolik,krzesła,szafe. Przy każdym łóżku półka z nocną lampką,w każdym pokoju internet bezprzewodowy i radio. Pokoje nie są duże ale zawsze czyste i przytulne, poza tym do dyspozycji gości jest salon z kominkiem i TV sat, sprzętem muzycznym.

Do dyspozycji gości oddajemy wpełni wyposażony aneks kuchenny(lodówka,czteropalnikowa płyta gazowa,czajnik,niezbędne naczynia potrzebne do przygotowania posiłków) połączony z przestronną jadalnią. Na miejscu można kupić u gospodarzy mleko,ser,jajka.

Na posesji bezpieczne miejsce na zaparkowanie samochodów.

 

Dodatkowo oferta naszego gospodarstwa znajduje się w serwisie http://www.noclegiw.

Lato 2019

Cena za noleg w pokoju 2-osobowym  40 zł od osoby

 


Doba trwa od godziny 14 w dniu przyjazdu do godziny 12 następnego dnia.

 


Aby dokonać rezerwacji należy wpłacić zaliczke na konto:
numer rachunku
41 8808 0006 0011 0007 0087 0001
na nazwisko
Szynalik Celina Mszana Dolna ul.Stawowa 45a

 

 
Serdecznie zapraszamy

 

printFrom: http://calineczkamszana.pl/nasza-oferta/